Fotovoltika

Slnečná energia bez starostí

My vám elektrinu vrátime v čase, keď ju budete skutočne potrebovať, napríklad večer alebo ráno. Celkovo ušetríte až 40 % nákladov.

Produkty z Eshopu

Získajte špičkové riešenie, servis a čistenie panelov na 6 rokov a veľa ďalších výhod.

Finančný príspevok

Pomôžeme vám so získaním finančného príspevku Zelená domácnostiam II.

Prečo fotovoltika od Sminn?

Celý projekt pripravíme na kľúč a zaistíme jeho financovanie.

Chcete nabíjať skutočne zadarmo? Splnili sme aj túto výzvu a spojili naše dlhoročné skúsenosti s fotovoltikou a preniesli do elektromobility vo forme inteligentného nabíjania. Zabezpečíme návrh, dodávku, inštaláciu a nastavenia tak aby sa primárne spotrebovala vyrobená energia na nabíjanie elektromobilu, prebytky uložili do batérii a neskôr sa spotrebovala pre ostatné spotrebiče.

Máme kvalitný tím s dlhoročnými skúsenosťami a spolupracujeme s overenými svetovými dodávateľmi kvalitných technológií.

1. Pre zostavenie ponuky potrebujeme poznať
typ a umiestnenie nehnuteľnosti, typ krytiny a rozmery strechy, vašu cenu elektriny a odhad spotreby počas dňa alebo ročné zúčtovanie za energie, možnosti využitia elektriny, definícia elektricky náročných spotrebičov.
2. Analýza a príprava ponuky na mieru
Na základe zistených informácií vám pripravíme indikatívnu ponuku a približnú finančnú analýzu vašej elektrárne. Súčasťou je zabezpečenie potrebnej administratívy našimi pracovníkmi.
3. Inštalácia solárnej elektrárne
Po akceptácii finálnej ponuky a podpisu zmluvy a plnej moci za vás odošleme žiadosť o pripojenie k distribučnej sieti. Vykonáme samotnú inštaláciu solárnej elektrárne a zaistíme pripojenie do distribučnej siete.
4. Finálne nastavenie a zaškolenie
Po samotnej inštalácii a uvedení zariadení do prevádzky nastavíme priority využitia slnečnej energie podľa vašich požiadaviek a prianí. Zaškolíme do obsluhy, prípadne pomôžeme s inštaláciou mobilnej aplikácie.

Využitie slnečnej energie

Využite vyrobenú energiu naplno pre zariadenia Sminn

Aktuálna spotreba elektriny v domácnosti alebo podniku je vo väčšine prípadov rozdielna s tým čo aktuálne vyrába fotovoltická elektráreň.

Preto je vhodné nadbytočnú elektrinu spotrebovať inde,  presmerovať alebo uskladniť. Najlepším spôsobom uskladnenia energie je jej akumulácia v batériách, vďaka čomu môžete energiu využívať práve vtedy, keď ju potrebujete a môžete tak byť maximálne sebestační.

1. Ráno - nízka výroba, vysoká spotreba
Ráno, keď máte zvyčajne vysokú spotrebu elektriny, slnko bohužiaľ ešte dostatočne nesvieti, a tak fotovoltická elektráreň vyrába príliš málo. Batériový systém tento problém rieši energiou, ktorú uložil z predchádzajúceho dňa.
2. Na poludnie - vysoká výroba, nízka spotreba
Naopak na poludnie doma zvyčajne nikto nie je, ale fotovoltická elektráreň ide naplno, a vyrobená elektrina sa tak môže ukladať do batérií. Uskladní sa tak pre využitie neskôr.
3. Večer - nízka výroba, vysoká spotreba
Večer je zvyčajne spotreba elektriny najvyššia, ale panely na streche už nevyrábajú. Batériový systém dodá energiu, ktorú potrebujete, či už pre varenie, svietenie, alebo pre svoj počítač či televíziu.

Máte záujem o fotovoltiku od Sminn?

Zavolajte nám na 0908 20 20 22, alebo nám nechajte správu a my Vás budeme kontaktovať.